You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Брендинг — це не розкіш, як заведено думати, а ефективний засіб для досягнення маркетингових та фінансових цілей підприємства.

Розробка брендингу напоїв та алкоголю – завдання не з легких завдяки тому розмаїттю компаній та продуктів, які ми маємо на сьогоднішній день. Ми точно знаємо, що немає завдань, що не вирішуються, є нові виклики. І з легкістю приймаємо.

У розробці брендингу ми пропонуємо:
 • розробка дизайну упаковки та етикетки
 • розробка форми та дизайну тари (пляшки)
 • розробка логотипу та фірмового стилю
 • комплексне оформлення продукту
 • програмування сайту
 • контент - маркетинг
Ми працюємо з брендами:
 • чаю та кави
 • безалкогольні напої (мінеральна вода, соки, лимонади)
 • алкогольні та слабоалкогольні напої
 • алкоголь класу преміум

Будьте помітними та цікавими для споживачів. Привертайте увагу та виділяйтеся з натовпу. Становіться лідером ринку.

Потреби цільової аудиторії визначають результат брендингу напоїв та алкоголю

Брендинг напоїв та алкоголю насамперед спрямований на тих, кому планується продавати продукт. Це може бути як споживач B2B, і роздрібний споживач. У разі B2B важливо зрозуміти, хто буде зацікавлений у продукті. Для роздрібної торгівлі важливо мати чітке уявлення про кінцевого споживача і розуміти, як проникнути в його свідомість та спонукати його до покупки.

В результаті брендингу напоїв та алкоголю ви можете отримати нові продукти з привабливим дизайном, розширити свій ринок, збільшити продаж та прибуток, отримати нових постійних клієнтів та зміцнити лояльність існуючих клієнтів.

Команда GBS розробила багато успішних брендів.

Ми готові зробити це для Вас!
Просто зателефонуйте нам зараз: +38 (067) 563 46 06, +38 (050) 332 01 19


  Етапи брендингу напоїв та алкоголю

  Брендинг напоїв та алкоголю починається з аудиту, аналізу конкурентів та ринків, вивчення цільових споживачів та виявлення потенційних нових аудиторій. Якщо брендинг виконаний правильно, споживачі легко дізнаються, запам'ятовують, цікавляться і зрештою купують продукт. Головна мета брендингу напоїв та алкоголю – виділити ваш продукт із натовпу конкурентів і водночас чітко підкреслити вашу приналежність до цієї категорії. GBS допоможе вам визначити найсильніший козир вашого продукту та вивести його на перший план!

  Розробка позиціонування

  Позиціонування дозволяє бренду ґрунтовно відокремитися від конкурентів, зайняти унікальне становище у свідомості споживача, завоювати його розташування.

  Дизайн логотипу

  Дизайн логотипу дозволяє ідентифікувати бізнес, транслює головну ідею та місію вашого бренду.

  Дизайн упаковки

  Дизайн упаковки передає основні якості вашого напою, підкреслює його унікальність та виділяє товар на полиці.

  Створення сайту

  Сайт дає змогу побудувати додаткові канали комунікації з клієнтом, підвищити імідж бренду, розширити сфери впливу та збільшити обсяг продажу.

  Чому варто звернутися до нас

  Розробка та впровадження брендингу напоїв та алкоголю – це тривалий та трудомісткий процес. Він вимагає залучення ряду добре поінформованих та досвідчених фахівців та експертів, і як спеціалізоване агентство з маркетингу, дизайну та просування, GBS володіє необхідними ресурсами та знаннями. Багато наших клієнтів досягли вражаючих результатів у бізнесі завдяки співпраці з нами і стали нашими постійними клієнтами.

  Ми гарантуємо результат

  Рішення для Брендів GBS гарантує унікальну концепцію вашого бренду, сучасні та свіжі дизайнерські рішення в оформленні логотипу та упаковки, експертний ефективний маркетинговий консалтинг та високий фінансовий результат нашої співпраці.

  Підсумок успішного брендингу напоїв та алкоголю

  В результаті брендингу напоїв та алкоголю ви отримаєте новий затребуваний продукт із привабливим дизайном, зможете суттєво розширити ринки збуту та збільшити обсяги продажу та прибутку, отримати нових споживачів та зміцнити лояльність постійних.

  Останні проекти