You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Важливість маркетингу для агробізнесу

Для ефективного планування та управління бізнесом у сфері комплексу АПК в умовах жорсткої конкуренції, особливо з іноземними товаровиробниками та з огляду на можливі несприятливі погодні умови, сільські товаровиробники змушені впроваджувати елементи маркетингу у господарську діяльність.

Ми пропонуємо:
 • ефективний фокусний маркетинг
 • розробка комунікаційної стратегії
 • інструменти просування, дотримуючись особливостей ринку
 • функціональний веб сайт
 • контент маркетинг соціальних мереж
Ви отримуєте:
 • розширену аудиторію
 • лояльних інвесторів
 • зацікавленого потенційно клієнта
 • вихід на нову позицію на ринку
 • високий рівень інформованості про бренд, його товар або послугу.

Підприємства АПК, які ведуть активну маркетингову діяльність, мають безліч переваг проти іншими галузями.

Продукція агропромислового комплексу різноманітна, що призводить до використання більш численних маркетингових підходів у виробництві та розподілі порівняно з маркетингом у торгівлі та галузях промисловості

Маркетинговий підхід до агробізнесу дає можливість продавати зібраний урожай на 10% дорожче від ринкової ціни.

Сучасним маркетингові інструменти в апк дають можливість:
• підвищити рівень поінформованості про саму галузь, тим самим залучити нову аудиторію
• залучити нові інвестиції та підвищити рівень уже існуючих
• заявити про особливості та унікальність продукту чи послуги
• зміцнити позиції на національному ринку та вийти на міжнародні

Команда GBS разработала множество успешных брендов.

Ми готові зробити це для Вас!
Просто зателефонуйте нам зараз: +38 (067) 563 46 06, +38 (050) 332 01 19


  Атрибути ефективного маркетингу в агробізнесі

  Активне застосування маркетингових інструментів впливає на підвищення конкурентоспроможності підприємств АПК. Грамотний агромаркетінг дозволяє сільськогосподарським підприємствам покращити виробничо-збутову діяльність. Використання сучасних ефективних діджитал інструментів для просування компанії АПК гарантують постійну «присутність» бренду в Інтернеті, безперервну комунікацію з усіма групами цільової аудиторії, підкреслить сучасність та відкритість вашого бізнесу до нових технологій.

  Створимо сучасний сайт для агробізнесу

  Наявність простого, зрозумілого і грамотно структурованого сайту — величезний плюс для агрокомпанії. Це не просто must have, тому що є у всіх, - це потужний канал комунікації з потенційними партнерами та споживачами, освітній майданчик про вашу компанію та продукт, джерело корисної та цінної інформації.

  Унікальний фірмовий стиль

  Зростання інтересу до галузі АПК сприяє появі нових компаній, які поспішають зайняти своє місце в актуальній сфері. Наявність індивідуального фірмового стилю допоможе підкреслити особливість вашого бренду, спонукає до нього споживачів із різних сегментів, викличе повагу конкурентів.

  Використання діджитал інструментів

  Стандартні схеми ведення бізнесу та пошуку клієнтів поступово втрачають актуальність. Створення корпоративного облікового запису та профілю в соц.мережах та активний інтернет-маркетинг значно розширять зони впливу вашої компанії далеко за межі вашої країни, зробить вас ближче до клієнта чи інвестора.

  Якісна поліграфія

  Агропромисловий комплекс — це непроста розуміння сфера, про неї потрібно інформувати. Правильно та грамотно подати такі дані допомагає каталог продукції, інформаційні буклети, освітні листівки та брошури.

  Тематичні виставки

  Агровиставки — заходи, які вподобали не лише агрокомпанії, а й простих відвідувачів. Взяти участь у такій виставці означає розширення клієнтської бази, придбання нових ділових контактів, спосіб представити новий продукт чи нову упаковку та можливість нагадати про себе.

  Чому варто звернутися до нас

  Тема маркетингу в агробізнесі — непроста і потребує високого рівня залучення. Щоб зрозуміти, які інструменти будуть ефективними і що варто застосовувати, потрібно добре знати специфіку галузі, розуміти її споживача, особливості продукту та його продажу. На сьогоднішній день є небагато агентств, які готові взятися за таке завдання. Ми ж нагадуємо, що для Рішення для Брендів GBS нездійсненних завдань не існує. Серед наших клієнтів є великі підприємства АПК, для яких ми розробили фірмовий стиль, дизайн комплексної поліграфії, створили сучасні сайти, розробили дизайн логотипів та упаковок.

  Важливість аграрного маркетингу

  Закордонний досвід показує, що в агропромислових комплексах розвинених країн теорію та практику маркетингу застосовують досить активно, докладно вивчають, прогнозують та аналізують попит покупців, відстежують зміни ринку та поведінку конкурентів.
  В умовах нашої країни агропромислова маркетингова діяльність все активніше набирає популярності і стає просто необхідною.
  Для забезпечення виробництва конкурентоспроможної продукції в АПК та прискорення просування товарів споживачеві необхідно не тільки формувати ринкову інфраструктуру, а й проводити власну орієнтацію маркетингової діяльності та активно застосовувати маркетингові інструменти

  Ми гарантуємо результат

  Рішення для Брендів GBS гарантує експертний ефективний маркетинговий консалтинг, професійний та відповідальний підхід, роботу з командою фахівців із великою кількістю успішно реалізованих проектів та високий фінансовий результат нашої співпраці.

  Останні проекти