You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Специфіка медичного маркетингу

Маркетинг у медицині, однієї з найважливіших галузей у житті, — дуже важливий і має на увазі високий рівень відповідальності у роботі. У цьому випадку способи донесення інформації про послугу, препарат або лікаря повинні бути максимально чіткими і точними, правдивими, з набором максимальних даних, щоб уникнути неприємних моментів.

Види робіт у медичному маркетингу
 • Розробка фірмового стилю
 • Дизайн логотипу та упаковки
 • Розробка рекламної та інформаційної поліграфії
 • Маркетинг медицинских идей (методики лечения)
 • Маркетинг медицинского продукта
Напрями медичного маркетингу
 • Маркетинг організації (клініка)
 • Маркетинг конкретної послуги
 • Маркетинг місця (санаторій)
 • Маркетинг фахівців
 • Маркетинг медичних ідей (методики лікування)
 • Маркетинг медичного продукту

Просувати медичні послуги складно, оскільки є багато обмежень і правил. Просувати медичні послуги — складно, тут багато обмежень та правил. Але той, хто нічого не робить, залишається без результату.

Медичні послуги безпосередньо впливають на якість життя клієнта, тому клініку чи лікаря вибирають довго та ретельно. І поки людина не звернулася до вас безпосередньо, правильно подана інформація допоможе сформувати репутацію компанії та окремих фахівців у її очах.

Згідно з дослідженнями, близько 60% респондентів вважають здоров'я головною цінністю в житті, але піклуватися про нього не готові.

Медицина входить до переліку "делікатних" тем для реклами. При складанні рекламного звернення або розробці контенту для сайту потрібно ретельно прописувати текст повідомлень, використовувати актуальну медичну статистику, брати до уваги правила та закони публікації та подання медичної інформації. Також важливо вибирати нейтральні зображення, які не викликають неприємних відчуттів або страху.
Щоб запустити успішні рекламні кампанії та не потрапити на судовий позов, потрібно вивчити всі заборони та постійно контролювати процес просування.

Команда GBS розробила багато успішних брендів.

Ми готові зробити це для Вас!
Просто зателефонуйте нам зараз: +38 (067) 563 46 06, +38 (050) 332 01 19


  Що пропонує маркетинг для медицини

  Медичні послуги входять до товарів пасивного попиту. Ваш цільовий споживач може не знати, що ви надаєте потрібну йому послугу. Що стосується медичних препаратів і товарів медичного призначення, то тут споживач теж не відрізняється високою обізнаністю. Він швидше придбає те, що бачив чи чув, чи те, що йому нав'язала реклама.

  Розробка сайту

  Буде це медичний центр, ліки або профільний фахівець – сайт лише підвищити рівень довіри до вашого бренду. Наявність повної детальної інформації про товар/послугу, розміщення відгуків клієнтів, детальний та зрозумілий опис медичних процесів перетворять ваш сайт на «помічника» та «консультанта» для цільового споживача, який в результаті повернеться до вас із покупкою.

  Брендинг

  Імідж та обличчя медичного бренду завжди працюють на його репутацію. Успішний брендинг призводить до збільшення клієнтів та споживачів, підвищує лояльність та рівень довіри, приносить високі фінансові результати та позитивно впливає на розвиток бренду в майбутньому.

  Розробка логотипу та фірмовий стиль.

  За допомогою дизайну ви можете зробити акцент на вашій галузі, передати зміст та ідею вашого продукту, продемонструвати вигоди та результат від використання, ну і, звичайно ж, привернути увагу покупця та спонукати його зробити вибір у ваш бік.

  Просування

  Сучасне правило просування ви повинні бути там, де ваш клієнт. Наявність в соціальних мережах, наявність роботів-консультантів, e-mail розсилки, інформативний контент давно стали нормою для просування медичних послуг. Якщо хочете завоювати свого споживача і потіснити конкурентів, не ігноруйте сучасні методи просування.

  Чому варто звернутися до нас

  Для успішного просування в медицині потрібно вирішити багато специфічних завдань – у медичному маркетингу є фундаментальні та важливі речі, без розуміння яких успіху можна не сподіватися. Рішення для Брендів GBS можна назвати експертами в медичному маркетингу. Ми реалізували успішні маркетингові стратегії для медичних клінік та центрів, розробили брендинг для фармацевтичних компаній, зробили дизайн медичних препаратів та товарів медичного призначення, створили та запустили інтернет-магазин.

  Що варто запам'ятати про медичний маркетинг

  Маркетинг у медицині відрізняється своєю специфікою. Щоб успішно просувати послугу та продукт у цій сфері, необхідно ретельно вивчити потреби аудиторії, вимоги ринку та законодавства. Переслідуючи фінансову вигоду, не слід забувати про побудову довірчих контактів зі споживачем.

  Ми гарантуємо результат

  Рішення для Брендів GBS гарантує професійний та відповідальний підхід. Наша поінформованість та орієнтація у специфіці галузі давно знайшли своє відображення у успішно реалізованих проектах.

  Останні проекти