You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Що таке споживчий брендинг

Різноманітність упаковок товарів на полицях, які ви бачите щодня – це найпростіший та наочний приклад споживчого брендингу. Але не варто думати його головне завдання – це лише чергова гарна яскрава картина. Насправді це довга і копітка робота маркетологів, невидима споживачеві. Продуктовий брендинг - це високі продажі, здорова конкуренція та лояльний споживач.

У споживчий брендинг входить:
Важливими для просування бренду є:

Станьте смачними, помітним та цікавими для споживача. Привертайте погляд, виділяйтеся з маси. Ставайте лідером ринку

Нас оточує величезна кількість брендів, кожен із своїм товаром. І брендинг проводиться для кожного продукту. Виходячи з досліджень, середньостатистичний споживач знає близько 2-3 брендів із кожної категорії товарів. Це викликає жорстку конкуренцію, щоб зайняти одне з трьох місць у свідомості споживача.

Цільова аудиторія дуже впливає на результат продуктового брендингу

Продуктовий брендинг насамперед націлений на тих, кому ви хочете продати свій продукт. Це може як і споживач B2B, так і роздрібний. У випадку з B2B важливо розуміти, кому буде цікавий ваш товар. У випадку з роздрібним покупцем важливо сформувати чіткий портрет вашого кінцевого споживача, "залізти" до нього в голову і зрозуміти за допомогою важелів можна спонукати його здійснити покупку.

Команда GBS розробила багато успішних брендів.

Ми готові зробити це для Вас!
Просто зателефонуйте нам зараз: +38 (067) 563 46 06, +38 (050) 332 01 19


  Етапи споживчого брендингу

  Споживчий брендинг починається з аудиту, аналізу конкурентів та ринку, вивчення цільового споживача та визначення потенційно нової аудиторії. Коли технологія бренду виконана правильно, споживач легко помітить товар, запам'ятає, зацікавиться і в результаті - купить. Головне завдання споживчого брендингу — виділити товар із загальної маси конкурентів і водночас чітко наголосити на приналежності до категорії. Агентство Рішення для Брендів GBS знайде найсильніший козир для вашого продукту та виведе його на передові позиції!

  Розробка позиціонування

  Позиціювання дозволяє бренду ґрунтовно відбудується від конкурентів, завоювати унікальне становище у свідомості споживача, завоювати його розташування.

  Дизайн логотипу

  Дизайн логотипу дозволяє ідентифікувати бізнес, транслює головну ідею та місію вашого бренду.

  Дизайн упаковки

  Дизайн упаковки дозволяє передати основні якості вашого продукту, підкреслити його унікальність та виділити товар на полиці.

  Створення сайту

  Створення сайту дозволяє побудувати додаткові канали комунікації з клієнтом, підвищити імідж бренду та розширити сфери впливу.

  Чому варто звернутися до нас

  Розробка та реалізація споживчого бренду – процес тривалий та трудомісткий, потребує часу та зусиль. Має на увазі участь певної кількості фахівців та експертів з достатнім рівнем знань та досвідом роботи. Рішення для Брендів володіє потрібними вам ресурсами та знаннями, складається з команди профільних фахівців у сфері маркетингу, дизайну та просування. На нашому рахунку велика кількість клієнтів, які досягли значних результатів у бізнесі завдяки співпраці з нами та перейшли до числа постійних.

  Ми гарантуємо результат

  Рішення для Брендів гарантує унікальну концепцію вашого бренду, сучасні та свіжі дизайнерські рішення в оформленні логотипу та упаковки, експертний ефективний маркетинговий консалтинг та високий фінансовий результат нашої співпраці.

  Підсумок успішного споживчого брендингу

  В результаті споживчого брендингу ви отримаєте новий затребуваний продукт із привабливим дизайном, зможете суттєво розширити ринки збуту та збільшити обсяги продажу та прибутку, отримати нових лояльних споживачів та зміцнити лояльність постійних.

  Останні проекти