You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Діджитал маркетинг та інтернет маркетинг

Актуальність використання маркетингу мережі Інтернет обумовлено появою електронної комерції. Цей напрямок має ряд переваг. Аудиторія Інтернету з кожним роком зростає швидкими темпами, що робить цей ринок глобальним. У зв'язку з цим все більше компаній витрачають свої кошти на вивчення та використання інструментів Інтернет-маркетингу з метою більшого охоплення потенційних клієнтів.

Діджитал маркетинг значно відрізняється від офлайн маркетингу завдяки глобальній ефективності. Для інтернет-маркетингу характерні такі ж елементи, як і для офлайн бізнесу: наявність товару чи послуги, яку слід продати, ціна, місце продажу та комплекс заходів щодо просування. Але наявність більш ефективних, сучасних і іноді безкоштовних інструментів продажу цього товару чи послуг робить діджитал маркетинг все більш привабливим для бізнесу.

Інтернет, або діджитал маркетинг, - це комплекс заходів, спрямованих на збільшення прибутку, освоєння та розширення ринку, підвищення популярності бренду та залучення покупців та замовників у бізнес за допомогою мережі Інтернет та її можливостей. Для досягнення цих цілей використовуються інструменти пошукового просування та оптимізації, медійної реклами, електронної торгівлі та аналітики, різноманітні соціальні мережі.

Чому вам варто розвивати інтернет-маркетинг
 1. Ви можете продавати товари в будь-якій частині країни, не відкриваючи місцевих торгових точок, що розширює ваш цільовий ринок
 2. За допомогою маркетингу в Інтернеті ви можете здолати бар'єри на відстані. Ви можете побудувати ефективний експортний бізнес
 3. Дедалі більше споживачів та покупців стають онлайн: сьогодні близько 80% покупців вивчають свої майбутні покупки онлайн перед тим, як ухвалити рішення
 4. Інтернет-маркетинг дозволяє будувати відносини з нинішніми та потенційними клієнтами за допомогою регулярного недорогого персоналізованого спілкування.
 5. Інтернет-маркетинг дозволяє вам бути відкритими для бізнесу цілодобово

Інтернет маркетинг дає можливість безпосередньо взаємодіяти з аудиторією, контролювати ситуацію та підтримувати зв’язок із клієнтами.

Наявність інструментів таргетування дозволяє виділяти з усієї наявної аудиторії тільки цільову для вас і впливати безпосередньо з нею, при цьому не гаючи часу та ресурсів на нецікавих вам споживачів.

Широкі можливості веб-аналітики розкриють перед вами можливості аналізувати поведінку споживача в Мережі, контролювати використання діджитал інструментів, швидко отримувати актуальні дані та статистику.

Переваги діджитал маркетингу для бізнесу

• Висока ефективність використовуваних діджитал інструментів із відносно низьким бюджетом;
• Можливість побудувати реальні довірчі та довгострокові відносини з клієнтом;
• Використання соціальних мереж як одних із найефективніших майданчиків для реклами, просування та продажу товарів та послуг бізнесу;
• Індивідуальний підхід до реклами з урахуванням інтересів, моделі поведінки та потреб цільової аудиторії;
• Швидкість та легкість у налаштуванні, керуванні та редагуванні реклами.

Чому варто працювати з нами

• Ми розуміємо цінність інтернет маркетингу для бізнесу та знаємо як правильно та ефективно використовувати його інструменти;
• Маємо великий та успішний досвід оптимізації та розкрутки сайтів для різних категорій товарів та послуг;
• Завжди знаходимо оптимальні рішення, прогнозуємо, плануємо доходи та витрати, досягаємо результатів;
• Використовуємо сучасні та ефективні інструменти діджитал маркетингу для вашого бізнесу.

Збільште продажі з Рішення для Брендів GBS!

Залишіть заявку прямо зараз
Телефонуйте +380 (95) 295 15 85
або заповніть форму для зворотного зв'язку


  Чому ми?

  Інтернет маркетинг дозволить вам

  Значно збільшити кількість цільових дзвінків та заявок, забезпечить зростання продажів

  Зменшити витрати на рекламні кампанії і при цьому не зменшити ефективність їхньої роботи

  Підвищити впізнаваність бренду, зміцнити його привабливість та престиж

  Збільшити охоплення постійної аудиторії та залучити нових користувачів

  Етапи програми діджитал маркетингу

  Цілі та завдання

  Формуємо конкретні якісні та кількісні цілі та терміни їх досягнення.

  Оптимізація

  Проводимо внутрішні роботи з сайтом, готуємо візуальний та текстовий контент, розробляємо та налаштовуємо рекламні кампанії.

  Аналіз

  Проводимо регулярний збір та аналіз даних, коригуємо роботу використовуваних інструментів, працюємо зі статистикою, складаємо прогнози.

  Інтернет-маркетинг — досить потужний інструмент просування брендів, який не варто ігнорувати. За часів, коли кожен другий споживач є активним користувачем Інтернету та соціальних мереж, бізнес не повинен дозволити собі втратити чудовий шанс, навіть за незначного бюджету, отримати цього споживача, привернути його увагу, продати свій товар та отримати прибуток. Різноманітність інструментів діджитал маркетингу дозволяє просувати свій бренд для широкої аудиторії та продавати свої товари та послуги далеко за межами рідної країни.

  Рішення для Брендів GBS гарантує успішний та ефективний інтернет маркетинг для вашого бізнесу. Професійний підхід до виконання поставлених завдань, відповідальність та високий рівень залученості, досвід роботи з різноманітними категоріями товарів та послуг, а також сучасний та креативний підхід у реалізації завдання – це запорука нашого успішного проекту.

  Проекти на тему