You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розробка комунікативної стратегії

Комунікативна стратегія (стратегія комунікацій) та спілкування з клієнтом переслідують конкретні цілі: привернути увагу, побудувати тісні та тривалі взаємини, спонукати до покупки. Як частина маркетингової стратегії, комунікативна стратегія дозволяє побудувати обмін інформацією зі споживачами, популяризувати бренд і отримати від клієнта зворотний зв'язок.

Впровадження комунікативної стратегії забезпечує формування логічної та зрозумілої системи взаємодії компанії чи бренду з цільовою аудиторією, створює унікальну систему комунікацій для кожного сегменту ринку. Також стратегія комунікацій дає інформаційну підтримку та розвиток бренду, підвищення впізнаваності бренду та ефективну роботу щодо підвищення споживчої лояльності.

GBS пропонує свій досвід та ресурси, а ви зможете оцінити готовий результат. За статистикою, 20% клієнтів дають 80% прибутку. Ми зуміємо відчути емоції клієнтів, змістимо їхній фокус у потрібному напрямку, вивчивши конкурентів та відбудувавшись від них. Використовуємо перевірені рішення та інновації, працюючи не за шаблоном, а за планом.

Команда GBS має 20+ років практичного досвіду та понад 1000 успішно реалізованих проектів у багатьох з яких було здійснено розробку стратегії комунікацій, що дозволило побудувати міцні довірчі відносини між брендом та споживачем. Ми створимо для вас стратегію комунікацій, яка забезпечить успіх бренду та збільшення продажів.

Вам потрібно почати займатися комунікативною стратегією, якщо ви:
 1. Запускаєте новий бренд або робите ребрендинг
 2. У вас з'явилася нова аудиторія чи ринки збуту
 3. Здійснюйте зміни в ціноутворенні свого продукту або послуги
 4. Бачите, що потрібна додаткова стимуляція покупки
 5. Помітили активну комунікаційну діяльність своїх конкурентів і не плануєте поступатися своїм становищем на ринку

Дослідження

Актуальні дані – найцінніший ресурс у створенні комунікативної стратегії. Ми проведемо експертний аналіз вашого бізнесу та ринку, конкурентів, оцінимо та проаналізуємо цільового споживача, надамо якісну та кількісну оцінку, створимо міцну базу для побудови комунікативної стратегії.

Комунікаційна мета

Допоможемо вам зрозуміти та визначити цілі вашого бренду, розробити схему та порядок їх реалізації, надамо потрібні для цього інструменти.
Ви отримаєте здійсненні основні та допоміжні цілі, реалізація яких наблизить ваш бізнес до комерційного та фінансового успіху.

Тактичне планування

Сплануємо календар дій та етапів реалізації стратегії. Створимо актуальний контент – план, розробимо систему оцінки ефективності рекламних та маркетингових заходів, визначимо KPI, за допомогою яких ви зможете постійно оцінювати та відстежувати ефективність роботи комунікативної стратегії.

Що входить у розробку комунікативної стратегії. Етапи створення стратегії комунікацій

 • Розробка ключової комунікаційної ідеї, вибір моделі – це big idea бренду, головна креативна ідея, яка лежить в основі будь-яких рекламних активностей у всіх каналах комунікацій. Така ідея закріпить образ бренду у свідомості клієнта.
 • Робота з сегментації та мотивацій цільової аудиторії — створення аватара клієнта, для розуміння його бажань та дій.
 • Вибір каналів комунікацій — де знаходяться групи клієнтів, що вони бачать-читають-пишуть, як і де отримують інформацію, у який час доби та за яких обставин.
 • Створення ефективного контенту — унікальні повідомлення, тексти, відео, пости, статті та скрипти, розроблені в єдиному стилі, побудовані в певній послідовності та періодичності.
 • Формування певного образу бренду — інсайт та ключове повідомлення бренду дозволять зрозуміти, що ми хочемо повідомити аудиторії. Tone of voice підкаже, про що і як каже бренд, вибудує правила спілкування з різними групами споживачів, надавши бренду характеру, унікальності, мови та розробивши принципи спілкування з клієнтом.
 • Підготовка плану та запуск ефективних інструментів комунікації — докладний контент та бізнес-план, розбитий на етапи з контрольними точками та коригуванням результату.
 • Рекомендації щодо використання рекламних інструментів — інструкції та скрипти, розсилки, листи та спливаючі вікна, готові шаблони та програмні продукти, що працюють в автоматичному або напівавтоматичному режимі.
 • Звіт та оцінка ефективності заходів.

Які основні вектори комунікативної стратегії?

 • Маркетингове наповнення – донесення до цільової аудиторії конкретних переваг бренду, формування УТП, відбудова від конкурентів, стимулювання лояльності до бренду. Всі елементи стратегії для бренду пишуться «з нуля», під ваш проект.
 • Креативне наповнення — створення візуального образу, фірмового стилю та дизайну, розробка текстових та візуальних меседжів для кожного каналу комунікацій. Тексти перевіряються спеціальними сервісами на унікальність, мають особливу структуру та створюються у суворій відповідності до базових основ (технологія AIDA – увага, інтерес, бажання, дія) та сучасними трендами маркетингу.
  Цей етап включає роботу дизайнерів, копірайтерів та контент-менеджерів над створенням цілісного образу, що на 100% відповідає поставленим цілям.
 • Медійне наповнення — контент-план, визначення етапів, вибір каналів комунікації. Системна розповідь про переваги бренду, формування іміджу, отримання та обробка зворотного зв’язку.

Команда GBS розробила багато успішних стратегій для просування брендів.

Ми готові допомогти вам!
Зателефонуйте нам зараз: +380 (67) 563 46 06, 380 (95) 295 15 85


  Чому ми?

  Чому варто працювати з нами

  Працюємо з найкращими

  Наші клієнти — великі підприємства, лідери ринку, і стартапи, що динамічно розвиваються.

  Сильна команда

  GBS забезпечує кращих розробників, найкращих експертів та підрядників для вашого проекту. У нас сильна команда професійних маркетологів, дизайнерів, копірайтерів та SMM-маркетологів

  У створенні комунікативної стратегії важлива послідовність. Приблизно раз на 1-3 роки вона вимагає перегляду, оскільки ситуація на ринку та в компанії змінюється.
  Бренд повинен тримати руку на пульсі подій у його галузі, стежити за економічними прогнозами та змінами на ринку, постійно аналізувати поведінку свого потенційного споживача та відстежувати його переваги. Також потрібно брати до уваги внутрішні зміни компанії — як може вплинути на комунікативну стратегію поява чи скорочення відділів та працівників, розмір бюджету, скорочення чи розширення асортименту тощо.

  Рішення Брендів GBS має великий досвід проведення успішних комунікаційних стратегій. Багато українських брендів і компаній переконалися в цьому, ставши нашими клієнтами. Ви можете стати одним із них. На вашому боці будуть професійні маркетологи з багаторічним досвідом успішно реалізованих проектів, креативна команда фахівців з дизайну, інтернет-маркетингу, копірайтингу та просування брендів.

  Проекти на тему