You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Реклама на радіо

Незважаючи на популярність Інтернету, радіо як і раніше слухає величезна аудиторія людей: домогосподарки, водії, відвідувачі торгових центрів, салонів краси та мед. центрів, користувачі громадського транспорту

Така широка аудиторія робить радіо ефективним і популярним майданчиком для просування різних товарів та послуг.

Різноманітність радіостанцій та їх тематик дає вам можливість вибрати ту, яка ідеально підходить під ваш продукт чи послугу та чітко потрапити у потрібну вам цільову аудиторію.

Чому вам варто вибрати рекламу на радіо?
 1. Це унікальний канал, що підтримує: навіть з невеликим бюджетом ви нагадуєте про себе, чим збільшуєте кількість рекламних контактів для здійснення покупки.
 2. Це вигідно. Ви отримуєте невисоку вартість виготовлення рекламних матеріалів, оптимальну вартість розміщення за максимального охоплення. Це означає широку присутність та низьку вартість рекламного контакту.
 3. Це оперативно. Розмістити рекламну кампанію на радіо можна протягом кількох днів. Внести до неї зміни можна на будь-якому етапі розміщення.

Спонсорська реклама

Розміщення рекламно-інформаційних матеріалів у лінійних програмах радіостанцій. Підходить для здійснення брендингових стратегій та популяризації назви бренду. Рекламна подача здійснюється за рахунок згадок у різних передачах, таких як прогноз погоди, авторські радіошоу.

Пряма реклама

Пряма трансляція рекламного аудіо-ролика. Основна перевага – оперативність виготовлення та запуску
рекламних роликів. Такий вид реклами відмінно підходить для проведення термінових рекламних кампаній та промо-акцій

Комплекс «радіо+рекламний супровід»

Окрім реклами на радіо ви отримуєте СММ просування в соціальних мережах радіостанцій, знижки на розробку та розміщення рекламних роликів, максимальне охоплення цільової аудиторії.

Переваги реклами на радіо:

 • Радіореклама має негайний ефект впливу
 • Забезпечує охоплення певних сегментів аудиторії в будь-який час за допомогою спеціальних тематичних програм
 • Реклама на радіо має найкоротший період підготовки та запуску з усіх засобів реклами
 • Радіореклама є найдешевшим засобом реклами з високим рівнем результативності
 • Радіореклама може досягти вашого споживача скрізь — удома, на роботі, на відпочинку, в автомашині, на шопінгу і, особливо там, де не ловить інтернет чи ні ТБ сигналу.

Чому варто вибрати комплекс «радіо+рекламний»
супровід»

 • Ми забезпечимо вам СММ-просування в соціальних мережах радіогрупи. Аудиторія унікальна для кожної з 8 радіостанцій у FaceBook та Instagram.
  Загальна кількість передплатників – близько 100 000 чол.
  Розмістимо іміджеві банери
 • Ви отримуєте розміщення рекламного банеру зі своїм логотипом та продуктом на популярному порталі для онлайн прослуховування станцій «RadioClub»
 • Розміщення логотипу вашого бренду під час завантаження мобільної програми необхідної радіостанції
 • Максимальні знижки та додаткові бонуси від
  радіостанцій. Прихований продакт плейсмент

Запустіть свою рекламу на радіо з GBS!

Залишайте заявку прямо зараз
Телефонуйте +380 (95) 295 15 85
або заповніть форму для зворотного зв'язку


  Чому ми?

  Ми робимо найкращу рекламу на радіо

  Експертність

  Перед розробкою та запуском рекламного ролика ми проводимо необхідні маркетингові дії, аналізуємо вашу цільову аудиторію та конкурентів, визначаємо сильні сторони вашого продукту

  Унікальність

  Створюємо унікальні рекламні повідомлення, які максимально транслюють вигоди вашого продукту, працюють на залучення цільового споживача та дають фінансові результати для вашого бренду.

  Компетентність

  Співпраця з Об'єднаною радіогрупою дає можливість працювати з найкращими радіостанціями України, охопити максимально широку аудиторію слухачів.

  Креативність та якість

  Найбільш креативний підхід до розробки рекламного повідомлення. Незвичайні звукові та музичні рішення. База найкращих радіо-голосів у країні.

  Для радіореклами найважливішими є перші 10 секунд: якщо одразу не зацікавити слухача, він може не сприйняти рекламне повідомлення.

  Запам’ятовуваність інформації, поданої аудіовізуальним шляхом, набагато вища, ніж запам’ятовуваність інформації, отриманої іншим шляхом. Сила уваги до радіореклами знаходиться у прямій залежності від її тривалості.

  Ефективна радіореклама повинна пробитися крізь масу інших радіо оголошень і дійти свідомості слухача.

  Проекти на тему