You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Як розробляються бренди цигарок?

Розробити дизайн упаковки для преміальних цигарок зовсім непросто, враховуючи конкуренцію, аналіз ринку цигарок та великі інвестиції у цей сегмент ринку.

Міжнародна тютюнова компанія Lazetti Tobacco, ім’я якої походить від історичної назви місцевості, в якій розміщені її основні виробничі потужності, займається власним виробництвом та розповсюдженням відомих тютюнових брендів. Це успішна команда молодих та енергійних фахівців у галузі виробництва тютюнових виробів, яка особливим чином будує свій бізнес та маркетинг. Компанія працює з ринками, з якими знайома, і тому добре розуміє свого споживача. Для розміщення виробництва Lazetti Tobacco в Грузії було спеціально визначено регіон, що дозволяє створити майданчик для розробки абсолютно нових та актуальних сучасних продуктів, з новими смаками, для яких потрібно розробити бренд, дизайн упаковки та маркетинг.

Рішення для брендів GBS створили 17 брендів цигарок для тютюнових виробів Lazetti Tobacco. Це 11 суббрендів Lazetti у форматах Super Slims (дивіться тут), Nano та Queen Size (дивіться тут), суббренди капсулярних цигарок з різними смаками (дивіться тут і тут), а також суббренди LT. Дизайни скликалися з урахуванням споживчих переваг для широкої цільової аудиторії різного віку в різних країнах.

Суббренд Lazetti Blue представлений у 2 класичних форматах Super Slims та Queen Size. Елегантний, яскравий, емоційно насичений дизайн винятково виділяється та створює преміальний образ продукту. При виробництві використані металізовані основи для друку пачки. Дизайн сигарет і пачка виглядають ультрасучасно та різко виділяються. У цьому проекті ми також створили дизайн самої цигарки, розробили дизайни блоку для 10 пачок Queen Size та Super Slim, а також дизайн майстер-кейсів на 10 блоків для класичних розмірів цигарки, рекламні іміджі цигарок, 3d-модель пачки цигарок. Бренд сьогодні дуже успішний і збільшує свої продажі та країни присутності.

Виконані роботи:
  • Маркетинговий консалтинг. Аналіз маркетингової активності конкурентів
  • Розробка дизайну бренду цигарок Queen Size та Super Slim
  • Розробка дизайну упаковки цигарок, дизайн блоку цигарок, дизайн майстер кейсів для сигарет
  • Рекламні іміджі для просування цигарок