You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ребрендінг Оболонь Бірмікс. Дизайн пакування. Фірмовий стиль, розробка поліграфії. Стратегія комунікацій

Ребрендінг Оболонь Бірмікс. Дизайн пакування. Фірмовий стиль, розробка поліграфії. Стратегія комунікацій

Корпорація “Оболонь” – один із лідерів українського пивного ринку. Пиво під ТМ “Оболонь” експортується до 25 країн світу. За багато років “Оболонь” заслужила на титул “Українське пиво №1”, оскільки більше половини експорту пива України сьогодні припадає на торгову марку “Оболонь”.

З 2005 р. ми здійснюємо маркетингову та дизайнерську підтримку корпорації “Оболонь” за багатьма проектами. В даному випадку потрібно провести ребрендинг та релонч бірмікс з метою оновлення образу продукту та розширення цільової аудиторії. Оригінальний напій «Оболонь BeerMix» виготовляється на основі артезіанської води, ячмінного та карамельного солоду, хмелю та фруктових сиропів. Цільова аудиторія цього напою – молоді люди, які дбають про своє здоров’я.

При розробці позиціонування фахівці компанії Рішення для Брендів GBS враховували мотивацію споживання цього напою, виявлену в результаті проведених маркетингових досліджень: можливість у будь-якій життєвій ситуації зберігати самоконтроль і не зазнавати засудження оточуючих, примарність легкого сп’яніння. BeerMix – це не просто напій, BeerMix – це спосіб життя.

BeerMix – це концептуально та креативно, це енергія молодості та свіжості, укладена у витончену упаковку. Ми розуміли, що BeerMix повинен викликати стійкі асоціації з молодістю та легкістю та розробили відповідні логотип та дизайн упаковки. В результаті тестування було обрано концепт, в ідеологію якого було закладено вектор “динамічність – натуральність – престиж”.

Командою нашої компанії був комплексно спроектований маркетинговий план запуску нового бренду, позиціонування, місія, створена система брендової ідентичності, моментів, що продають. Розробка позиціонування, що втілилася в новому образі продукту, допомогла компанії «Оболонь» ще більше зміцнити свої позиції на ринку. Новий креативний образ рекламної комунікації бренду, іміджі для реклами посилили брендингову складову.

Другий рестайлинг BeerMix

Наступний плановий рестайлінг продуктової лінійки BeerMix компанія Оболонь через 3 роки також замовила у компанії GBS, проте вже без проведення тендеру. Асортименти BeerMix був розширений до 7 позицій: BeerMix Апельсин, BeerMix Лимон, BeerMix Малина, BeerMix Кола, BeerMix Вишня. Невагома, вузька, витончена банка, що містить феєричний вміст, – ось концепція оновленого BeerMix.

Виконані роботи: