You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Маркетингова стратегія Дизайн упаковки, оформлення місць продажу, розробка поліграфії

Високоякісна фасована питна вода «Прозора» – це природна структурована вода, яка, за своїми властивостями, максимально відповідає внутрішньоклітинній воді організму людини. Воду «Прозора» добувають із глибокої свердловини у екологічно чистому районі України, м. Красилів Хмельницької області. Вона практично не проходить жодного техногенного доочищення та відповідає найвищим стандартам якості питної води, що підтверджує сертифікат серії «Системи сертифікації Укр СЕПРО» та спеціальний екологічний паспорт.

Основною проблемою в варіанті етикетки, що існував на той момент, була невідповідність між зображенням і головним посилом ТМ «Прозора» споживачеві. Потрібна була розробка нового дизайну етикетки, здатного відобразити ідею чистої води з природною структурою, яка походить з екологічно чистого регіону України. При цьому слід зберегти впізнаванність бренду.

При розробці нового дизайну етикетки ми провели рестайлінг. Отриманий образ чудово передає відчуття екологічності та чистоти та відображає ідею близькості до природи. Це підкреслюється барвистим зображенням красивого і ніби живого пейзажу: соковитої трави, дерев, річки… Спадкоємність з минулим оформленням досягається за рахунок використання ілюстрації хмар. Важливим етапом розробки нового дизайну етикетки є рестайлінг логотипу. Торговий знак зберіг свою упізнаваність, ставши лаконічнішим і сучаснішим. Його накреслення повторює вигин виразної та динамічної стрічки, що використовується як підкладка, і передає ідею рухливості та плинності води. Логотип привертає увагу, добре читається і підвищує впізнаванність бренду.

У процесі розробки нового дизайну ми обіграли ефект об’єму. Він створений за рахунок того, що плашки з логотипом та найменуванням продукту (“сильногазована / негазована вода”) розташовані на передньому плані, а сам пейзаж – наче на задньому. Завдяки цьому картина здається живою та тривимірною, а етикетка в цілому стає набагато цікавішою та привабливішою.

Оновлена ​​етикетка виглядає модною, природною та чудово відображає настрій чистоти, виділяючи продукт на конкурентному тлі. Полиці з питною водою «Прозора» стали яскравішими і помітнішими, на що відразу звернули увагу споживачі, високо оцінивши сучасність, виразність і водночас легкість нового дизайну. Підвищена купівельна активність та явний інтерес до продукції бренду з новим оформленням – найкращий показник успішної розробки дизайну етикетки.

Виконані роботи:
  • Маркетинговий консалтинг. Аналіз маркетингової активності конкурентів. Desk Research
  • Розробка логотипу та фірмового стилю. Айдентіка бренду. Розробка дизайну етикетки мінеральної води та лінійки продукції.
  • Оформлення місць продажу Принти. P.O.S.-матеріали