You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розробка бренду Eurolamp - брендинг, візуальна айдентіка, дизайн упаковки, стратегія комунікації, каталог продукції

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна» – представництво німецької компанії Green Power Euroelectric GmbH, виробляє екологічно чисті, економічні лампи та світильники. Продукція поєднує німецьку якість, лояльне ціноутворення, економічність та довговічність використання. Eurolamp – популярний та відомий бренд в Україні. Нам було поставлено завдання: розробити бренд та комунікаційну стратегію для Eurolamp, створити фірмовий стиль, брендбук, розробити дизайн концепції упаковок та каталогу для екологічно чистих ламп та світильників. Провести рекламну кампанію, посилити позиції бренду на ринку та сформувати лояльне ставлення споживачів до товарів Eurolamp.

На момент початку роботи компанія бренд Eurolamp знаходився на стадії запуску. Виробник відносно недавно з'явився на ринку джерела світла, але ставив собі за мету скласти стати №1 гравцем на ринку в даній сфері. Відповідно до завдання нами було визначено дві цільові аудиторії: партнери компанії «Грін Пауер Євроелектрик Україна» та безпосередні споживачі.

Для розробки фірмового стилю бренду було прийнято рішення розставити колірні та графічні акценти на перевагах товару, його екологічності та німецькому походженні. Візуальний образ був суворим, відображав стриманий німецький характер. Колірне рішення підкреслювало турботу про екологію та увагу до проблем навколишнього середовища. Водночас усі графічні елементи акцентували увагу на високій якості та економності при використанні.

Правильне творче рішення спромоглося донести до цільової аудиторії ідею бренду Eurolamp, створити імідж компанії, що виробляє продукцію високої якості за європейськими стандартами, підкреслити глобальність бренду і, головне, чітко відокремити його від конкурентів. Наша компанія провела маркетинговий аналіз ринку та визначила, що світлодіодні LED-лампи набирають популярності та користуються підвищеним попитом за кордоном. Через слабку поінформованість про економічну вигоду таких джерел світла, українські споживачі на той момент не надто активно купували енергозберігаючі лампи. Розвиток українського ринку енергозберігаючих ламп став головною перспективою проекту. Eurolamp одним із перших реалізував pr- та інформаційну кампанію, показуючи споживачам вигоди світлодіодних джерел світла. Наші основні тези: LED-лампи споживають у 10 разів менше енергії, ніж звичайні лампи та у 2 рази менше, ніж спіральні люмінесцентні. Це надійні високотехнологічні пристрої з мінімальною ймовірністю поломки протягом кількох років. Використання світлодіодних джерел світла заощаджує гроші, що не впливає на екологію навколишнього середовища. Виробник гарантує якість і готовий повернути гроші, якщо лампа або світильник стануть непридатними раніше визначеного терміну. Такі характеристики швидко здобули довіру споживачів на українському ринку.

Своєчасне правильне рішення зміцнило позиції бренду на ринку та дало потужний поштовх для його розвитку. Високий попит допоміг компанії «Грін Пауер Євроелектрик Україна» наростити потужності виробництва, а бренд Eurolamp стати лідером у своїй сфері.

Ми створили 100-сторінковий каталог продукції та використовували його як основу для донесення інформації про раціональність використання енергозберігаючих ламп у побуті, в офісах, на вулиці та на виробництві. Також допоміг інтернет-сайт.

Для візуалізації на упаковках запросили дизайнера 3D-графіки. За його допомогою нам вдалося максимально реалістично передати образ високоякісного продукту. Графічні 3D-зображення посилили текст, наочно продемонстрували використання ламп, як елементів при створенні дизайну приміщення, зробили каталог Eurolamp барвистим та привабливим для компанії-реалізатора та кінцевого споживача.

За кілька років нашої співпраці бренд Eurolamp став одним із національних лідерів у виробництві енергозберігаючих джерел світла. Висока якість продукту та виразність бренду завоювали довіру партнерів-реалізаторів та любов українського споживача. Понад 12 років це один із найсильніших і найвідоміших брендів на ринку світлодіодних ламп і світильників. Правильне колірне рішення та стильні графічні деталі у дизайн-концепції сформували образ європейського виробника.

Імідж інноваційного підприємства, що пропонує лише найкраще, закріпив придуманий нами слоган: Eurolamp. Світло майбутнього». Правильне позиціонування продукції допомогло випередити великих конкурентів. Маркетингові комунікації підвищили попит на товари Eurolamp та відкрили нові перспективи для розвитку компанії «Грін Пауер Євроелектрик Україна».

Виконані роботи:
 • Маркетинговий консалтинг.Створення брендинг концепції. Позиціювання
 • Маркетінгові дослідження ринку. Desk Research у рінкової ніші
 • Корпоративний та продуктовий брендінг
 • Розробка слогану. Розробка логотипу
 • Розробка дизайну упаковки. Дизайн лінійки упаковки
 • Концепція асортиментної лінійки. Дизайн фірмового стилю Бренд бук
 • Стандарти оформлення упаковки у різних товарних категоріях
 • Розробка дизайну поліграфії.
 • 3D-моделінг продукції. Візуалізація
 • Розробка marteting kit для EuroLamp
 • Корпоративний Каталог продукції EuroLamp
 • Контент маркетинг