You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Міжнародний виробник цигарок Lazetti Tobacco виробляє найпопулярніші бренди цигарок. Великою перевагою, що дозволяє забезпечувати високу якість продукції, є супер сучасне обладнання, яке забезпечує екологічність виробництва відповідно до світових стандартів та виключає фактори забруднення навколишнього середовища під час виробництва.

Бізнес метою компанії Lazetti Tobacco стало виведення власних брендів цигарок у різних цінових сегментах для чоловічої та жіночої аудиторії у різних куточках світу. Цигарки поставляються як до Європи, так і до ОАЕ, на Близький Схід та Китай.

Загалом нами було розроблено 17 суббрендів цигарок. Дизайни розроблені в преміальному стилі та виразно лаконічні. Весь портфель брендів виглядає яскраво та запам’ятовується. Незвичайний цитрусовий смак грейпфрута у цьому суббренді став особливим на тлі конкурентів, які не використовують подібні смаки. Ароматоризатор, що міститься в цигарках, робить процес куріння іншим, створює відчуття специфічного «приємного прохолоди». Продукт швидко набрав популярності і відмінно продається.

Виконані роботи:
  • Креативна концепція бренду цигарок
  • Дизайн упаковки цигарок. Айдентика. Фірмовий стиль
  • Дизайн блоків цигарок та майстер кейсів. POS-матеріали
  • Маркетинговий консалтинг