You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Lazetti Tobacco розташований в Грузії. Свою назву бренд взяв за асоціацією з назвою історичної місцевості, де розташоване виробництво і де проживають лази — народність колхідської групи. Традиційно їхнє поселення було на північному сході Туреччини, але також лази живуть у Грузії, Абхазії, у таких містах, як у містах Батумі, Кобулеті, Зугдіді, і вважаються етнографічною групою грузинів. Віддаючи данину національним традиціям та історії, сучасне та інноваційне підприємство Lazetti Tobacco має амбітні плани та прагне економічно розвивати свій регіон, створювати робочі місця та випускати продукцію світового стандарту.

Тютюнова продукція Lazetti випускається відповідно до Qystems, за міжнародними стандартами та сертифікатами відповідності. На заводі створено власну лабораторію, яка акредитована грузинською національною системою акредитації та здійснює контроль якості продукції відповідно до міжнародних стандартів.

Наша співпраця за даними проектами тривала понад 1,5 роки. Нами було створено 11 суббрендів преміальних цигарок Lazetti та 6 суббрендів цигарок LT у класичних форматах пачки Super Slims, Nano, Queen Size. Оформлення бренду – починаючи від дизайну самої цигарки, дизайну упаковки цигарок, дизайну блоку, дизайну майстер кейсу та POS матеріалів – виконано в сучасному стилі із застосуванням складних видів друку та постдрукарської обробки.

 

Тенденція курити ароматизовані цигарки особливо популярна сьогодні серед молоді. Super Slims Lazetti Splash Mojito – тонкі та елегантні цигарки, мають справді неповторний свіжий та солодкуватий запах мохіто, який нагадує чимось лайм із м’ятою. Дизайн упаковки цигарок виконаний у виразному та лаконічному стилі. Для створення преміального дизайну при друку були використані металізовані матеріали, також виконане часткове лакування тактильними лаками, що робить кожну пачку неповторною по дизайну та приємною на дотик.

Бренд активно розвивається, продукція цигарок Lazetti постачається в Європу, країни Близького Сходу, Китай.

Виконані роботи:
  • Маркетинговий консалтинг
  • Креативна концепція бренду цигарок.
  • Дизайн упаковки цигарок. Айдентика. Фірмовий стиль. Дизайн блоків цигарок та майстер кейсів. POS-матеріали