You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Компанія Lazetti Tobacco виробляє власні бренди та розповсюджує відомі тютюнові бренди. Грузинська команда фахівців звернулася до нас із метою створити кілька брендів сигарет та розробити особливий преміальний дизайн цигарок. У Грузії Lazetti Tobacco є великим оператором і постачає свою продукцію до багатьох країн світу.

Перед нами стояло завдання розробити портфель брендів для підприємства, яке поставило амбітні цілі завоювати широку цільову аудиторію споживачів цигарок у різних країнах. Потрібно було створити суббренди цигарок із сучасним дизайном, який виділить продукт на тлі конкурентів. Також одним з найважливіших завдань було розробити бренд цигарок для широкої цільової аудиторії споживачів, чоловічої та жіночої, різного віку, у різних країнах.

Рішення для брендів GBS створили 16 суббрендів тютюнових виробів Lazetti Tobacco. Сьогодні продукція заводу продається у більшості країн Близького Сходу, у Китаї та Європі.

Представлений дизайн цигарок Lazetti Black Original Rich включає позиції у форматах форматів пачки Super Slims та Queen Size. Дизайн виконаний у класичному преміальному стилі, виглядає стримано, дорого, статусно. Пачка суттєво виділяється на тлі конкурентів і привертає увагу.

Були виконані також дизайн цигарки, розробка дизайну 2 блоків Super Slims та Queen Size на 10 пачок, дизайн відповідних майстер кейсів, дизайн рекламних іміджів та тривимірний моделлінг пачки. Продукт швидко набрав популярності і відмінно продається.

Головний офіс Lazetti Tobacco знаходиться в Тбілісі, а виробничі потужності Зугдіді, Грузія. Завод оснащений за останнім словом техніки, що дозволяє випускати продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. Також на заводі встановлено сучасну систему аспірації та видалення пилу та систему захисту вологих джерел. Це дає можливість забезпечувати екологічне сучасне виробництво цигарок та виключає викид в атмосферу сторонніх запахів та твердих частинок на 99,5%.

Виконані роботи:
  • Креативна концепція бренду цигарок
  • Дизайн упаковки цигарок. Айдентика. Фірмовий стиль
  • Дизайн блоків цигарок та майстер кейсів. POS-матеріали
  • Маркетинговий консалтинг