You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розробка СТМ мережі гіпермаркетів Караван Easy&Good

Брендинг, неймінг, маркетинг, дизайн упаковки для СТМ мережі Караван.

Private Label або Власна торгова марка (ВТМ) – марка товару чи послуги, власником якої є вже відомий бренд. Використання ВТМ найбільш розповсюджене у роздрібній торгівлі, серед великих гіпермаркетів та торгівельних мереж. Створюючи Private Label, компанія отримує можливості більшого контролю виробництва, ціноутворення та якості товару чи послуги, що випускається.
Зазвичай, випуск та просування ВТМ є менш затратним, ніж створення бренду з нуля. Коли торгівельна мережа представляє нову ВТМ споживачеві, в неї вже закладена певна репутація та довіра, яку покупець проявляє до бренду – власника.

У даному проекті нам довелось працювати над створенням Private Label для мережі гіпермаркетів Караван – однієї з найбільших мереж в Україні. Рішення для Брендів GBS протягом 9 років успішної співпраці спільно з Караван створили на провели успішний запуск низки ВТМ (Easy&Good, По-нашому, Offer, Vlasna), здійснили випуск більш ніж 650 SKU, для кожної з яких було розроблено індивідуальний дизайн етикеток та упаковки.
Робота зі створення ВТМ Easy&Good почалась з виграшу тендера нашим агентством, організованим мережею Караван. Це був складний та багатоетапний тендер з обслуговування портфелю брендів компанії в одному ціновому сегменті: сегментація, аналіз та керування асортиментним рядом, розробка позиціонування для кожної з 5 наявних на той час торгових марок.
Проаналізувавши стан та положення власних торгових марок Караван, ми порадили керівництву мереж виключити з портфелю 3 ВТМ («Купуйка», “Bon”, “Ton”), провести повний перегляд та чистку асортименту, здійснити повний ребрендинг двох ВТМ По-нашому та ВТМ Offer та створити два, абсолютно нових, Private Label, які б не тільки відповідали вимаганому ціновому сегменту, а й по-новому представляли мережу Караван.

Так було створено ВТМ Easy&Good – торгову марку продовольчої та непродовольчої продукції середнього цінового сегменту. Для даного Private Label ми провели широкий комплекс робіт, який включав – неймінг торгової марки, створення та розробка фірмового стилю та дизайну, дизайн етикеток та упаковки, а також низка маркетингових рекламних заходів з просування та виведення нової ВТМ на ринок.
Для ВТМ Easy&Good нами було створено модульний дизайн, який би був універсальним та чудово працював з будь-яким продуктом з асортименту. Приналежність товару до певної категорії ми вирішили показати індивідуальним кольоровим рішенням та графічними елементами. Командою наших дизайнерів було розроблено дизайн для різноманітного типу упаковки, з врахуванням різноманітних варіантів друку.
Єдиний фірмовий стиль ВТМ прекрасно показав себе на полицях гіпермаркета Караван. Продукт ВТМ Easy&Good став одразу помітним та чудово виділявся на фоні іншого асортименту та виробників. Нам вдалося розробити торгову марку, яка стала задовольняти покупця не тільки зовнішнім видом та асортиментом, а й цінової політикою, що помітно позначилось на загальних продажах мережі.
Адже, товар, який випускається під власною торговою маркою, часто виступає чудовою альтернативою товарам з більш вищої цінової категорії. Це дає можливість зробити будь який товар для споживача більш доступним та показати, що він може дозволити купляти собі більше і те, що хочеться.
У підсумку, ВТМ Easy&Good стала однією з найуспішніших торгових марок мережі та швидко знайшла відгуки серед покупців. Товари з різноманітних категорій даної ВТМ швидко наповнили корзину споживача та стали улюбленими.

Після вдалого запуску ВТМ Easy&Good, мереж Караван продовжила співпрацю з Рішеннями для Брендів та провели розробку ще декількох власних торгових марок, з якими можна познайомитись у наших наступних проектах.

Виконані роботи:
  • Маркетинговый консалтинг, анализ маркетинговых активности конкурентов. Desk Research
  • Разработка Private Label, фирменного стиля, нейминг и создание логотипа, инструкция по работе с брендом Brand book
  • Дизайн упаковки СТМ - более 650 позиций, фотосессии, дизайн полиграфии, сопровождение и консалтинг, дизайн этикетки и упаковки, Private Label и линейки продукции, оформление мест продаж, принты и P.O.S.-материалы