You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розробка бренду чаю, дизайн упаковки чаю, фірмовий стиль TM KOLONIST

Наша співпраця з торговим будинком Kolonist триває кілька років. Ми провели комплексний ребрендинг торгового дому, розробили каталог продукції торгового дому, створили упаковку для моносортів та блендів кави Kolonist.

У цьому проекті була потрібна розробка нової торгової марки преміального чаю. Тип упаковки, застосований для нового бренду чаю Kolonist, не притаманний чайному сегменту. Ми відмовилися від використання традиційних картонних або жерстяних коробок на користь зручного пакету з zip lock застібкою, що дозволяє зберегти герметичність відкритої упаковки. Важливим для вибору даного типу упаковки була можливість застосувати прозорі зони, через які споживач може бачити високу якість чайного листа.

Нові тенденції у дизайні упаковки чаю

Напрямок у дизайні та оформленні був таким же інноваційним, як і тип вибраної упаковки для чаю. Рішення для Брендів GBS запропонували замовнику кілька варіантів оформлення чаю, з яких було обрано концепцію “Фрактали”. Дослівно визначення фракталу – «множина, що має властивість самоподібності», або об’єкт, який точно збігається з частиною себе самого. Тільки у фракталі ціле може мати таку ж форму, що й одна або більше його частин.

Ідея передати смаки сортів чаю ТМ Kolonist, що розкриваються, за допомогою зображення фракталів дала бренду не тільки базис позиціонування та відбудови від конкурентів, але й яскраве, нестандартне оформлення упаковки. Дизайн упаковки вийшов по-справжньому унікальним, несхожим на жодні інші.

Виконані роботи:
  • Маркетинговий консалтинг та аналіз маркетингової активності конкурентів. Desk Research
  • Створення брендинг концепції. Позиціювання
  • Розробка концепції дизайну упаковки. Дизайн лінійки упаковки
  • Концепція асортиментної лінійки
  • Розробка дизайну поліграфії
  • Розробка сайту
  • Контент маркетинг